ABOUT

Witam na stronie `Angelika eM'.
Lifestyle & travel website.

******
Angelika pochodzi z Polski a przez ostatnie kilka lat żyła pełnią życia w Aberdeen w Szkocji. W kwietniu 2012 roku, dwa miesiące przed wyprowadzką z Ojczyzny, założyła swoją stronę internetową o nazwie 'Angelika eM'. Na początku była to odskocznia od codzinności, która po upływie czasu stała się pracą, w której spełnia się zawodowo.
******
Angelika jest fotografem nie tylko z zawodu, ale również z pasji. Fotografią uwiecznia wspaniałe momenty swojego życia, ale także piękne zakątki naszej planety. Angelika wykonuje fotoreportaże ślubów i wesel, sesje rodzinne oraz różne sesje okolicznościowe. Jej głowa jest zawsze pełna pomysłów, dlatego też współpracuje ona na najwyższym poziomie z firmą Dream Day. Zajmuję się oczywiście fotografią, grafiką jak i całym marketingiem firmy.
******
Angelika swoje umiejętności rozwijała za granicą poprzez ukończenie różnych szkół i kursów. Dzięki nim posiada dyplomy takie jak: High Diploma HND Photography, High Diploma HND Graphic Desing, Cerificate successfully completed course Business and Accounting i wiele innych. W swojej pracy wykorzystuje umiejętności zdobyte na kursach i w szkołach, co łatwo można zauważyć na fotografiach.
******
Na stronie 'Angelika eM' poznacie najwspanialsze zakątki świata według Angeliki a także dowiecie się jakie miejsca i hotele warto odwiedzić. Pasją autorki tej strony jest również grafika komputerowa, podróże, nowinki kosmetyczne oraz modowe, których na pewno na tej stronie nie zabraknie. Na stronie zobaczycie efekty jej pracy czyli sesje zdjęciowe, które zapierają dech w piersiach. Wejdź w świat Angeliki, poprzez posty. Może to właśnie Ciebie zobaczymy na kolejnych sesjach zdjęciowych wykonanych właśnie przez nią.
Pozdrawiamy 
Team Angelika eM
******
Zabrania się kopiowania zdjęć oraz opisów (w całości lub w części) bez zgody autora strony www.martko.pl. Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r. (Dz.U. 94 Nr24 poz 83. sprost.: Dz.U. Nr43 poz. 170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabroniona i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. © 2020 Angelika eM.

All rights reserved, copying, and distibution of any materials published on this website is strictly prohibited. © 2020 Angelika eM.
© 2020 Angelika eM.